اخبار

جشنواره ورزشی دهه فجر

جشنواره ورزشی دهه فجر

ادامه مطلب ...

اردوی سیاحتی -تفریحی شیراز ، بهمن 1395

اردوی سیاحتی شیراز

ادامه مطلب ...

برگزاری جشنواره ورزشی سلام صدر

جشنواره ورزشی

ادامه مطلب ...

چهارمین جشنواره فرهنگی وهنری اسوه حسنه - آذر 95

اصلاح جامعه بدون اصلاح فرهنگ آن میسر نیست

ادامه مطلب ...

جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)

بسم الله الرحمن الرحیم

برترين نوع ايمان آن است كه بدانى هر جا هستى خدا با توست (حضرت محمد(ص))

 

مژده ایـــدل کــه مـهــیــن آیـت یــزدان آمــد

مــشــعــل راه هـدا خـتــم رســـولان آمـد

تـا زنـــده پـــرچـــم تــوحـیــد بـهـر بـــام و دری

بـهـر نــابـودی اصــنـــام شــتــابـان آمــد

مـسـلـمـیـن را بـده از قـول خــــداونـــد نــویـــد

اشــرف خـلـق جـهـان نـیـر تــابـــان آمـد

 

همزمان با خجسته سالروز میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت، محمد مصطفی (ص) و بنیانگزار مذهب شیعه امام جعفر صادق(ع) جشن با شکوهی در نمارخانه دبیرستان برگزار گردید.

 

 

اردوی شبانه روزی سلام صدریها در مدرسه

بسم الله الرحمن الرحیم

پس از گذشت دو هفته اردوی مطالعاتی، روز آخر این اردو همزمان شد با اردوی شبانه روزی درون مدرسه ای. دانش آموزان کوشای دبیرستان سلام صدر بعد از سپری کردن ساعت های مطالعاتی، در چند بخش به تفریح و لذت بردن از باهم بودن پرداختند.

سلام صدریها دقایقی رو به رهنمودهای معاونت دبیرستان گوش کردند و سپس در پایگاه های مختلف به بازی و شادی پرداختند.

صرف شام و سپس خاموشی و استراحت برنامه های بعدی اردوی شبانه روزی دبیرستان سلام صدر بود.

 

 

 

اردوی یکروزه تشویقی

اردوی یکروزه تشویقی

ادامه مطلب ...

مراسم اهداء جوایز مسابقات ورزشی

اهداء جوایز

ادامه مطلب ...

سرزمین دانش آموزی سلام صدر

فرآیند اجتماعی شدن دانش آموزان و آشنایی با سواد اقتصادی ، اجتماعی و... از رسالت های مهم معلمی در دنیا کنونی ست که متاسفانه یا کمتر دیده و پرداخته می شود یا تبدیل به حرف و شعار شده. دبیرستان متفاوت سلام صدر با ارائه طرح سرزمین دانش آموزی ضمن شناسایی توانمندی های فردی دانش آموزان سعی کرده است تا این توانمندی ها و قابلیت ها را در مدرسه بکار گیرد و رویای دوست داشتنی مدرسه در دست دانش آموزان را تحقق بخشد.

تشبیه فضای عمومی مدرسه به یک سرزمین دانش آموزی و الگو گرفتن از نظام جمهوری اسلامی ایران در ادارۀ این سرزمین ، همچنین استفاده دانش آموزان در جایگاه قوای سه گانه مجریه ، قضائیه و مقننه؛ استفاده از دانش آموزان در جایگاه وزرا ، وکلا و ... ضمن ارزش نهادن به شخصیت آنها و توانمندسازی ایشان در عرصه های ارتباطی- اجتماعی، به امور مدرسه هم شور و نشاط وصف ناشدنی اهدا کرده است. این مجموعه آمادگی دارد تا دانش و تجربه خود را در این زمینه با دیگر مدارس به اشتراک بگذارد تا همۀ دانش آموزان این سرزمین از تحقق این رویای شیرین همیشگی لذت ببرند.

همیشه در صدر می مانیم

درباره ما

مقدمه:

مجموعه مدارس سلام شمال تهران اولین سال های فعالیتش را با راه اندازی دبیرستان دوره ی دوم در سال 1379 آغاز نمود اما از آنجایی که تعلیم و تربیت ریشه در دوران کودکی دارد از همان سال های اول با درک این موضوع مهم اقدام به تاسیس مدرسه ای در مقطع دبستان پسرانه داشت. ولی سال ها حلقه ارتباطی بین این دو مقطع ناقص بود تا روزی که بطور جدی تصمیم به تاسیس دبیرستان نوبت اول پسران مطرح، و بعد از آماده سازی مقدمات در تابستان 1393 این مقطع تحصیلی در مجموعه مدارس سلام شمال تهران جا گرفت.

#دبیرستان متفاوت سلام صدر

دبیرستان سلام صدر با کادری جوان، متعهد، متخصص و با انگیزه در حالی کار خود را آغاز کرد که:

  • تصمیم جدی دارد در عرصه تعلیم و تربیت نگاهی نو و متفاوت داشته باشد و برای داشتن فضای آموزشی مناسب دوست داشتنی و بدون استرس تلاش کند.
  • پرداختن عمیق به تربیت اجتماعی و اخلاق مدار و توجه به مهارت ها و تفاوت های فردی دانش آموزان در دستور کار این مجموعه قرار گرفت.
  • نگاه صرف آموزش محور در این مدرسه تعدیل و ضمن تلاش برای حفظ ارزش های علمی-تخصصی سعی می شود تا انسان هایی جامع ، محقق و متعهد را برای زندگی فردا آماده کند.
  • در آخر سعی شده با داشتن کادری جوان و با نشاط فضایی امن، شاد و صمیمی برای دانش-آموزان ایجاد شود تا بتوان شعار همیشگی مدرسه، خانه دوم را به خوبی از چهره بشاش و پر انگیزه و متواضعانه دانش آموزانش برداشت کرد.

سلام صدر در تابستان 1393 با این نگاه و ده ها حرف و هدف دیگر آغاز به کار نمود و ضمن تلاش برای رسیدن به این اهداف آرزو دارد که روزی این نگاه و اهداف به سرعت در نظام آموزشی این سرزمین جای باز کند.

الهی آمین


تماس با ما

آدرس :

اتوبان صدر(غرب به شرق)، خروجى منظريه/كلاهدوز، خيابان برادران رحمانى، كوچه دلجو ، خيابان قيطريه جنوبى،كوچه آريا شرقى، پلاك ٧

تلفن های تماس :

22599730 - 22599736 - 22599758 - 22599741

شبکه های اجتماعی :

slider
slider
slider